Angajari MarelePescar

MarelePescar se afla in topul celor mai importanti distribuitori de articole pentru pescuit si outdoor din Romania. Avand o experienta de peste 15 ani in comercializarea articolelor de pescuit, MarelePescar vine in intampinarea clientilor cu produse de cea mai buna calitate. Portofoliul nostru include majoritatea brandurilor importante din domeniul pescuitului - FOX, Daiwa, Okuma, Shimano, Nash, Savage Gear, Trabucco, Energoteam, Korda + multi altii.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa noastra poti trimite un CV la adresa de e-mail office(at)marelepescar(punct)ro si te vom contacta pentru stabilirea unui interviu.

Reprezentant vanzari in magazinul fizic

Candidatul ideal
- bune abilitati de comunicare, negociere si organizare;
- cunostinte in domeniul pescuitului si buna cunoastere a articolelor de pescuit;
- cunostinte operare PC;

Descrierea jobului
- interactiune cu clientii din magazin;
- prezentarea, promovarea si vanzarea articolelor de pescuit;
- furnizarea informatiilor despre produsele disponibile, stocuri, caracteristici;

Reprezentant vanzari pe departamentul online

- procesarea comenzilor online, folosind aplicatia de e-commerce;
- administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;

Operator introducere/prelucrare date pentru magazinul online

- cunostinte in domeniul pescuitului;
- cunostinte avansate operare PC (MS Office: Excel, Word);
- cunostinte bune navigare internet (cautare informatii, imagini, caracteristici);
- cunostinte limba engleza;
- viteza in tehnoredactare: crearea si adaugarea texte, descrieri, imagini pentru magazinul online;
- claritate in exprimare, vocabular;
- atentie la detalii;

- introducere produse noi in magazinul online;
- prelucrare informatii, texte, imagini;
- actualizare specificatii la produsele existente in magazinul online;
- pregatirea ofertelor pentru a fi adugate in magazinul online;
- participa activ la dezvoltarea magazinului online;

Merchandiser in magazinul fizic

- cunostinte in domeniul pescuitului si cunoasterea articolelor de pescuit;
- cunostinte operare PC, Internet, word si excel;
- bune abilitati de comunicare si organizare;

Descrierea job-ului
- asezarea pe raft a produselor;
- verificarea preturilor / codurilor de bare la raft;
- monitorizarea stocurilor;
- verificarea starii produselor expuse la raft;

Gestionar depozit

- bune abilitati de organizare;
- seriozitate si initiativa;

- operare soft de gestiune (se va asigura training dupa angajare);
- receptie produse furnizori;
- creare NIR-uri si avize de insotire a marfii;